Bakterijos kanalizacijai, kurios naikina blogą kvapą, kamščius.
84
page-template-default,page,page-id-84,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Bakterijos kanalizacijai

Bakterijos kanalizacijai ar biologiniai aktyvatoriai skirti lauko tualetams, kanalizacijai, septiko tankams, talpoms, riebalų gaudyklėms, drenažui ir t.t. Šios bakterijos kanalizacijai atnaujina jų pačių bakterijų florą. Bakterijos susideda iš nepatogeninių fermentų ir bakterijų pagrindu, kurie gali daugintis septikuose, skaido celiuliozę. Šalina užsikimšus vamzdžiams, taip pat šalina nemalonų kvapą.
Bakterijos kanalizacijai reikalingos dėl daugelio veiksnių, kaip buities chemijos patekimas į nuotekas, jis yra neišvengiamas. Skalbiklių, ploviklių, baliklių patekimas į nuotekas sutrumpina pačių bakterijų gyvavimą, bei prailgina nuotekų skaidymą, kai kuriais atvejais net ir panaikina. Tokiu atveju nuotekų sistemai pagelbės papildomos bakterijos.Bakterijų kanalizacijai asortimentas yra nemažas Lietuvoje. Šiuo metu mes galime pasiūlyti tokį bakterijų kanalizacijai asortimentą.

Pardavėjas MB IT turas į.k. 303142883 | PVM kodas: LT 100008039618 | Swedbank sąsk. LT257300010136813838 Turite klausimų? Skambinkite +37067726777 arba parašykite info@itturas.lt

Taip pat visą bakterijų kanalizacijai asortimentą galite rasti mūsų elektroniniame kataloge (spausti logo):

buk_svarus_logo

Jei kanalizacijos sistemos darbas sutriko, sumažėjo pralaidumas, atsirado nemalonus kvapas ar visiškai užsikimšo, Jums padės populiariausias ir aukščiausia kokybe įvertintas produktas Lietuvoje – Debloquont-Reactivant (1kg), kuris tinka kanalizacijos ar buitinių nuotekų sistemos darbo gerinimui. Kanalizacijos bakterijos Debloquoant-Reactivant atstato nuotekų sistemos funkcijas, panaikina atsiradusius nemalonius kvapus ir pagerina visos nuotekų sistemos darbą.

Debloquont-Reactivant (1kg) kaina.: 29,99 Eur. (PVM įsk.) PIRKTI

bakterijos2

 

Apie prekę
Šis produktas ir jame esančios bakterijos bei natūralūs fermentai tinka kanalizacijų vamzdynams, riebalų gaudyklėms, drenažams, skeptiko tankams, lauko tualetams ir visų tipų biologiniams nuotekų valymo įrenginiams.
Debloquoant-Reactivant – didelės bakterijų ir natūralių fermentų koncentracijos „kokteilis“, kuris labai efektyviai panaikina paviršiuje susidariusią plutą, putas, pašalina atsiradusį nemalonų kvapą, atstato sistemos visas darbines funkcijas, greitai suskaido gaudyklėje susikaupusius riebalus bei kitas organines medžiagas. Todėl šis produktas idealiai tinka ir riebalų gaudyklių darbo atstumui bei priežiūrai tiek buityje, tiek pramonėje.
Fermentai (baltymai) yra natūralus katalizatoriai ir kanalizacijos bakterijos – labai svarbūs komponentai, kurie yra Debloquoant-Reactivant produkto sudėtyje. Šie komponentai, ypač fermentai, kelis kartus pagreitina organinių medžiagų išskaidymą į ženkliai mažesnes daleles, kurias, mikroorganizmai greitai ir lengvai perdirba. Todėl, Debloquoant-Reactivant, jei jis naudojamas reguliariai, padeda atstatyti net ir labai perpildytų ar užsikišusių, arba blogai veikiančių nuotekų skaidymo sistemų darbą tiek buities aplinkoje, tiek pramonėje.
Debloquoant-Reactivant – produktas, kuris padeda ne tik mažiau teršti ir kenkti gyvajai gamtai, bet ir apsaugo visą namo ar pramonės nuotekų skaidymo sistemos įrangą bei kanalizacinių sistemų vamzdynus.
Debloquoant-Reactivant dozavimas ir naudojimas.
Pirminis dozavimas: 250 gramų produkto (10 kaušelių po 25g ) supilkite į 10 litrų kibirą su šiltu (30-40 laipsnių temperatūros) vandeniu ir išmaišykite. Po 5-10 minučių, kibiro turinį supilkite tiesiai į kanalizacijos arba į nuotekų talpą.

Rekomendacija nuotekų sistemos palaikymui – kartą savaitėje, į 3 litrų talpos kibirą, 30-40 laipsnių temperatūros vandenį, įberkite 25g produkto ir supilkite į kriauklę virtuvėje. Tokią procedūrą patartina atlikti, kai namuose nebus aktyvios veiklos, geriausia prieš išvykstant į darbus, ar einant miegoti. Atkreipkite dėmesį, jei Jūsų name gyvena daugiau žmonių nei 5, produkto supylimo kiekį patartina padvigubinti.
Palaikomoji dozė: 1 kartą savaitėje įberkite 25g priemonės į kibirą su 3 litrais 30-40°C vandens, išmaišykite ir palaukę 5-10min, supilkite į virtuvės kriauklę, įterpimą geriausia atlikti kai nėra aktyvios veiklos: prieš einant miegoti, ar išvykstant į darbus. Jei name pastoviai gyvena 5 ar daugiau asmenų, dozavimą padvigubinkite.

Biologinis aktyvatorius (1 kg.) kaina.: 26,00 Eur. (PVM įsk.)  PIRKTI

Bakterijų ir fermentų derinys – biologinis aktyvatorius, kuris taip pat padeda išvengti užsikimšimų, blogų kvapų ir gerina valymo įrenginių darbą.

biomax_cpl_bakterijos_kanalizacijai

Sutriko nuotekų skeptiko talpa, sulėtėjo nuotekų srautas ar sistema visiškai užsikimšo, paviršiuje susiformavo pluta ir atsirado nemalonus kvapas? Taip atsitinka, jei individualiuose namuose ar pramoniniuose objektuose nuotekų sistema yra perkrauta. Per daug žmonių gyvena, dideli įmonės pajėgumai, arba nuotekų ar kanalizacinė sistema prižiūrima ne atsakingai ir negalvojant apie galimas pasekmes ateityje. Atstatyti sistemos darbą ir pašalinti visus sistemos sutrikimus padės Biologinis aktyvatorius. Biologinį aktyvatorių pradėję naudoti reguliariai, efektyviai išspręsite visas sistemos problemas, atnaujinsite kanalizacijos bakterijų florą. Todėl, reguliarus šio produkto naudojimas padės sutvarkyti problematiška kanalizacijos sistemų darbą, net jei jos yra perkrautos ar net perpildytos. Reguliarumas – vienas iš pagrindinių rekomendacijų naudojant šį produktą.
Biologinis aktyvatorius – 100 procentų efektyvi, nes yra 100 procentų natūrali priemonė, kurios pagalba, Jūsų buities ar pramonės nuotekų sistema vėl ims funkcionuoti nepriekaištingai. Todėl, Biologinis aktyvatorius gelbėja tokius įrenginius kaip: riebalų gaudykles, visoms nuotekų sistemoms bei visiems išgriebimo ar nusėsdintuvo duobių tipams.
Pirmos Biologinio aktyvatoriaus dozės kiekis yra 200-250g (priklausomai nuo nuotekų sistemos funkcijų sutrikimo ir gyvenančių asmenų skaičiaus), reguliari dozavimo norma – 25g per savaitę.
Biologinio aktyvatoriaus dozavimas ir rekomendacijos sistemoms:
Išgriebimo duobei reikalinga – 200-250g/m3, reguliariam palaikymui 25g/savaitei 1/4 asm.

  • 50g/savaitei 5/8 asm.
  • 75g/savaitei 9-12 asm.

Nuotekų valymo įrenginiai – 200-250g/m3, reguliariam palaikymui 25g/savaitei 1/4 asm.

  • 50g/savaitei 5/8 asm.
  • 75g/savaitei 9-12 asm.

Riebalų gaudyklė – 150-200gm3, reguliariam palaikymui 25g/savaitei.

Bakterijos BioMAX Reazyme Station (600 g). 

Skirta nuotekų sistemos darbo funkcionavimui palaikyti.

bakterijos_kanalizacijai_BioMAX_Reazyme-249x300

Šios bakterijos užtikrina sklandų darbą Jūsų nuotekų sistemai. Šios bakterijos tinka jai norite pašalinti nemalonų kvapą, atsiradus kamščiams. Taip pat naudojamos nuosėdų sutvarkymui. Sudėtyje rasite efektyvių fermentų ir bakterijų, kurios nekenkia žmonių, gyvūnų sveikatai. Bakterijų panaudojimas – tirpų maišelį įmesti į tualetą ir nuleisti vandenį. Įpakavime rasite 24 tirpius maišelius. Jai Jūsų šeimoje yra 4 asmenys, šių bakterijų užteks 6 mėnesiams. Dozavimo normos: gyvenant 1-4 žmonėms  – 1 maišelis į savaitę; gyvenant 5-8 žmonėms – 2 maišeliai į savaitę; gyvenant 9-12 žmonių – 3 maišeliai į savaitę.

Bakterijos BioMAX CPL ( 1,35 kg). 

Perkrautų septiko talpų, nuotekų valymo įrenginių darbo sureguliavimui ir priežiūrai.

BioMAX_CPL_1,35

Ši priemonė naudojama, kada nuotekų sistema perkrauta. T.y. kai gyventojų skaičius didesnis, nei nuotekų sistemos našumas gali aptarnauti. Kaip sistema yra perkrauta atsiranda nemalonus kvapas, susidaro paviršiuje kieta pluta.
Šios bakterijos tinka riebalų gaudyklėms, nusėsdintuvams, išgriebimo duobėms. Naudojimas: pirmą naudojimo savaitę nuotekų sistemos darbo atstatymui bei sureguliavimui panaudoti 250 g , pastovi  palaikomoji norma – 25 g kas savaitę.

Bakterijos BioMax Emergency (500 g.). 

Blogo kvapo, susidariusios putos panaikinimui. Šią priemonę galima naudoti visų tipų septiko talpose, riebalų gaudyklėse bei lauko tualetuose.

bakterijos_kanalizacijai_biomax_emergency

Labai koncentruota fermentų ir bakterijų kompozicija, užtikrinanti trigubą poveikį. Naikina nemalonų kvapą, ištirpdo kamščius bei atstato normalų nuotekų įrenginių darbą. BioMAX Emergency biologiškai nepavojinga, nes jos sudėtyje tik specialiai parinkti natūralūs fermentai ir nuotekas skaidančios bakterijos.
Naudojimas: visą maišelio turinį supilti į tualetą ir 2 kartus nuleisti vandenį, arba supilti į 10 litrų šilto vandens, išmaišyti ir išleisti į nuotekų sistemą (siekiant taupyti vandenį galima tam panaudoti ir nešvarų vandenį, tarkim po maudymosi vonioje). Pakartotinai naudoti kas 6 mėnesius.

Compost (1 kg) – priemonės sudėtyje esantys natūralūs fermentai ir bakterijos paspartina augalinės bei organinės kilmės atliekų kompostavimą.

Instrukcija: surinkite visas augalines bei organines atliekas (žolę, lapus, vaisių ar daržovių likučius, maisto atliekas, bei kitas) į 2 x 2 m kompostavimo dėžę. Surinkę apie 20cm. atliekų sluoksnį, paimkite 100 g (4 kaušeliai po 25g) priemonės Compost, supilkite ją į 2-3 litrus 30-40°C vandens, išmaišykite ir palaukę 5min., tolygiai apliekite juo kompostą. Šiltuoju metų laiku naudokite priemonę reguliariai, kas 2-4 savaites, priklausomai nuo susikaupiančio komposto kiekio.
Debloquont – Reactivant (1 kg) – nuotekų sistemoje atsirado nemalonus kvapas, paviršiuje susiformavo pluta, sumažėjo sistemos pralaidumas ar ji visiškai užsikimšo? Jums padės priemonė Debloquont-Reactivant, ji užtikrins greitą probleminės nuotėkų sistemos darbo sureguliavimą.
Instrukcija: Smūginė dozė: supilkite 250g (10 kaušelių po 25g.) į kibirą su 3 litrais 30-40°C vandens, išmaišykite ir palaukę 5min., supilkite tiesiai į nuotekų talpą. Chroniškų problemų sprendimui: 1 kartą savaitėje įberkite 25g. priemonės į unitazą ir nuleiskite vandenį. Jei name pastoviai gyvena 5 ar daugiau asmenų, dozavimą padvigubinkite.
Tai labai efektyvi, didelės koncentracijos fermentų bei bakterijų kompozicija, kuri greitai ištirpdo susikaupusius riebalus, panaikina susidariusią plutą, sumažina nemalonų kvapą, atstato nuotekų sistemos pralaidumą, optimaliai sureguliuoja sistemos veikimą, o naudojant ją reguliariai, užtikrins tolesnį sklandų sistemos veikimą! Ši priemonė sutvarkys net ir perpildytų, perkrautų, problemiškų nuotekų sistemų darbą.
Prolifoss (1 kg) – nuotėkų skaidymui privačių gyvenamųjų namų ir nedidelių įmonių autonominėse nuotekų valymo sistemose. Šios priemonės sudėtyje yra fermentų ir bakterijų kultūrų kompozicija, kuri atstato bakterijų kolonijas nuotekų sistemoje ir paspartina degradaciją.
Prolifoss specialiai sukurtas, kad sutvarkyti nuotėkų skaidymą privačių gyvenamųjų namų ir nedidelių įmonių autonominėse nuotekų valymo sistemose. Šios priemonės sudėtyje yra fermentų ir bakterijų kultūrų kompozicija, kuri atstato bakterijų kolonijas nuotekų sistemose ir padeda žymiai greičiau ir efektyviau suskaidyti nuotekas . Fermentai suardo ilgas kai kurių nuotekų komponentų grandines (pvz.: riebalų molekules, baltymus, celiuliozę, krakmolą, fekalijas), o gyvybingos ir gausios bakterijų kolonijos suvalgo organinių medžiagų likučius. Tyrimai parodė, kad apie 20 gramų Prolifoss per 48 val., esant optimalioms sąlygoms, suskaido apie 1 kg riebalų. Naudojant šį preparatą kavinių ar maisto ruošimo įmonių riebalų gaudyklėse, praktiškai nebereikia jų valyti, nes mikroorganizmai suvalgo visus riebalus. Naudojant Prolifoss ar kitas mūsų priemones, nuotekų valymo sistemas reikia valyti tik retkarčiais, išvengiama vamzdynų užsikišimo, sumažėja arba visai išnyksta nemalonus kvapas.