Nuotekų siurblynės. Traidenio produkcija. Pardavimas, montavimas.
283
page-template-default,page,page-id-283,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Nuotekų siurblinės

Nuotekų siurblinės

Praktikoje dažnai pasitaiko atvejų, kai nuotekas, šalinamas iš pastato, būtina pakelti iki kolektoriaus lygio. Tam yra naudojamos siurblinės. Iš stiklaplasčio pagamintų siurblinių korpusai yra sertifikuoti VšĮ SPSC ir turi šio centro išduotus atitikties sertifikatus, Valstybinio visuomenės sveikatos centro išduotą ne maisto prekės higieninį protokolą, atitinka visus konstruktyvinius reikalavimus, atsparios cheminiam poveikiui, nelaidžios vandeniui. UAB „Traidenis“ gaminamos siurblinės yra skirtos paviršinių, ūkiobuities, gamybinių nuotekų, bei dumblo perpumpavimui. Kanalizacijos tinklų ir siurblinių funkcija – kaip galima greičiau pakelti nuotekas į tą vietą, kur jos apdorojamos, valomos, nukenksminamos. Užsistovėdamos tinkluose ir siurblinėse jos keičiasi, pūva, genda ir neišvengiamai dalį teršalų palieka, paskleidžia į aplinką.

nuoteku_siurbline_nv

Pagrindinės konstrukcinės dalys
1.Viršutinės priežiūros kopėčios AISI 304 – 1 vnt.
2. Viršutinis kreipiančiųjų tvirtinimo skersinis AISI 304 – 1 vnt.
3. Siurblių pakėlimo kreipiamosios AISI 304 – 2 vnt.
4. Nešmenų krepšio pakėlimo kreipiamoji AISI 304 – 1 kompl.
5. Siurblinės pakėlimo laikikliai
6. Uždarymo sklendės velenas AISI 304 – 1 vnt.
7. Nuotekų įtekėjimą užkertanti peilinė ketaus sklendė
8. Apatinės aptarnavimo kopėčios AISI 304 – 1 vnt.
9. GRP įtekėjimo vamzdis
10. GRP siurblinės dangtis
11. GRP apsauginės grotos
12. PVC vėdinimo vamzdis DN 110 – 2 vnt.
13. Kalaus ketaus adapteriai su PE vamzdžiu
14. Adapterio tvirtinimo GRP plokštė
15. Guminiai kompensatoriai
16. Elektros kabelių GRP vamzdis DN 110
17. Kalaus ketaus sklendė F-4 – 2 vnt.
18. GRP siurblinės korpusas
19. Kalaus ketaus flanšinis rutulinis atbulinis vožtuvas – 2 vnt.
20. GRP apžiūros tiltelis
21. Slėginis vamzdynas AISI 304 – 1 kompl.
22. Siurblio valdymo plūdės – 4 vnt.
23. Siurblių pakėlimo grandinės AISI 304 – 2 vnt.
24. Nešmenų krepšys AISI 304
25. Nešmenų krepšio tvirtinimo rėmas AISI 304
26. Siurbliai – 2 vnt.
27. Ketinės siurblio kojos – 2 vnt.
28. Siurblio kojos tvirtinimo varžtai AISI 304 – 2 kompl.
29. Siurblinės ankeravimo laikikliai

Stiklaplastikinė siurblinė pasižymi:

 • kompaktiška, gabaritai kiekvieną kartą pritaikyti pagal vartotojo poreikius;
 • paprastu montavimu –minimaliai sumažėja statybos darbų;
 • sandariu rezervuaru, saugančiu, kad nuotekos nepatektų į aplinką;
 • siurbliai dirba automatiškai, todėl minimaliai sumažėja aptarnavimo ir priežiūros darbų;
 • nereikia montuoti sausosios kameros siurbliams instaliuoti.

Siurblių nuleidimo kreipiamosios
Siurblinės kreipiamosios gaminamos iš nerūdijančio plieno. Siurblinės skersmuo priklauso nuo parinktų siurblių dydžio.
Nešmenų krepšys
Nešmenų krepšys gaminamas iš nerūdijančio plieno su 20×20 mm tarpais tarp segmentų. Tvirtinamas prie kreipiančiosios pagamintos iš nerūdijančio plieno. Krepšiui pakelti naudojamas sintetinis patvarus lynas arba nerūdijančio plieno grandinė.
Uždaromoji armatūra ir vamzdynai
Atbulinio rutulinio vožtuvo korpusas gaminamas iš aukštos kokybės kalaus ketaus. Atbulinio vožtuvo konstrukcija neleidžia jam užsikirsti. Uždarojo tipo vamzdynas gali būti eksploatuojami esant slėgiui iki 10 barų ir temperatūrai iki 80 °C.
Tvirtinimo dalys
Tvirtinimui naudojami nerūdijančio plieno varžtai coliniai sriegiais.
Apsauginės grotos
Po siurblinės dangčiu sumontuotos apsauginės grotos iš nerūdijančio plieno. Korpusas pagamintas taip, kad sumontavus siurblinę jos kyšotų apie 30 cm virš žemės paviršiaus. Visi elementai yra iš nerūdijančio plieno (kopėčios, siurblių pakėlimo grandinės).
Papildoma įranga
gervė, jeigu siurblinės siurblių svoris yra > 20 kg

Bendrasis siurblinės aprašymas

Siurblinės rezervuaras gaminamas iš poliesterio dervų, sutvirtintų stiklo pluoštu. Bendrąjį rezervuaro aukštį sudaro aukštis virš žemės paviršiaus ir gylis iki siurblinės dugno. Siurblinės spaudiminiui vamzdynui prijungti prie montuojamų arba esamų tinklų naudojami specialūs adapteriai. Kiekvieno užsakymo metu nurodžius projektuojamas arba esamas trasas, atitinkamai parenkama adapterių rūšis. Siurblinės rezervuare yra liukas be vėdinimo angų, pro kurias galėtų patekti kietieji teršalai (žemės, smėlis ir pan.), neigiamai veikiantys siurblių sparnuotę. Siurblinė vėdinama
išmetamaisiais vamzdžiais su PVC kaminu 110/160, kurie sumontuoti rezervuaro dangtyje ir iškelti virš žemės lygio. Elektros laidai į siurblius tiesiami tvirtu vamzdžiu, sumontuotu siurblinės rezervuaro sienelėje arba siurblinės rezervuaro dangtyje.

siurbline

Siurblinės vidaus vamzdžiai ir fasoninės dalys pagamintos iš rūgštims atsparaus plieno (1.4301, PN- EN 10088-1; 0H18N9) ir sujungti flanšinėmis jungtimis. Naudojant plastikinius vamzdynus, jie gali būti pažeisti montuojant ar išmontuojant siurblius bei atliekant kitus priežiūros darbus. Kiekviename slėginiam vamzdyne sumontuojama kalaus ketaus sklendė su gumuotu skląsčiu ir atbulinis rutulinis vožtuvas su gumuotu rutuliu. Visa uždaromoji armatūra padengta epoksidiniais dažais ir yra atspari nuotekų poveikiui. Visi elementai yra būtini, kad siurblinė tinkamai veiktų: kopėčios (laipteliai yra neslidūs), siurblių kėlimo grandinės, pagrindiniai kreipiamųjų laikikliai, kreipiamosios, jungiamieji elementai, varžtai pagaminti iš rūgštims atsparaus plieno. Ant spaudiminio vamzdyno montuojamas flanšas, kuris leidžia spaudiminį vamzdį siurblinės viduje sujungti su išoriniu spaudiminiu vamzdynu. Siurbliai (PN-EN 29001:1987, PN-M/44015:1997, PN-ISO 9908:1996, PN-EN 735:1997, PN-E-08106:1992, PN-Z-08200:1983, PN-Z-08201:1983, PN-Z-08202:1984, PN-Z-08052:1980) montuojami rezervuare naudojant ketaus jungiamąjį padą. Siurbliai montuojami ir išmontuojami naudojant grandinę ir kreipiančiąsias, nukreipiančias siurblį ant jungiamojo pado. Nuotekų pritekėjimo ir ištekėjimo vamzdynų aukščiai montuojami pagal užsakovo pateiktus vamzdynų dugno altitudes, nuo žemės paviršiaus.

Valdymas

Siurbliai valdomi valdymo sistema, sumontuota metaliniame korpuse IP65, su spyna.. Valdymo sistemoje sumontuota programuojama relė, apsaugos nuo perkrovų, trumpųjų jungimų, hidrostatinis zondas nuotekų lygiui matuoti, plūdiniai lygio signalizatoriai siurblinei apsaugoti nuo mažiausio ir didžiausio lygio ir siurblinei valdyti avariniu režimu sugedus programuojamai relei. Valdymo spinta įrengiama šalia siurblinės dangčio. Valdymo spinta skirta dviejų siurblių darbui valdyti. Siurbliai įjungiami ir išjungiami priklausomai nuo nuotekų lygio, esančio siurblinės rezervuare, ir apie tai pranešama šviesos signalizacija, sumontuota ant vidinių korpuso durelių. Bendroji avarinė būklė signalizuojama garso ir šviesos signalu (signalizatorius montuojamas ant korpuso stogelio). Siurblinės darbiniai parametrai (išjungimo / įjungimo lygiai, įspėjimai) nustatomi iš valdymo pulto. Valdymo sistema leidžia siurblinę paleisti automatiniu arba rankiniu valdymo režimu.

Siurblinės valdymo spintos techninė specifikacija

Autonominė spinta su dvigubomis durelėmis, rakinama spyna, skirta tiekti elektrą dviem nuotekų siurblinės siurblių varikliams.

Standartiškai valdymo spintoje įrengta:

 • – dviejų siurblinės siurblių elektros pajungimas;
 • – trifazis tinklo/agregato jungiklis;
 • – diferencinis srovės išjungiklis;
 • – fazių eilės ir silpimo kontrolės jutiklis;
 • – C klasės apsauga nuo įtampos šuolio;
 • – programuojama relė;
 • – siurblių darbo signalizacija: įjungimo ir pertraukos;
 • – nuotekų hidrostatinis zondas – matavimo ribos iki 2 m, 4 m arba 10 m, kabelio ilgis 10 m;
 • – Perjungėjas siurblių pakaitiniui darbui;
 • – rankinio darbo režimas ;
 • – siurblių apsauga nuo „sauso“ darbo.
 • – Avarinė signalizacija – optinis-garsinis signalizatorius;
 • – siurblio darbo valandų skaitiklis;
 • – spintelės vidaus šildymo sistema;
 • – darbinis 230 V / 10 A lizdas spintelės viduje;
 • – kontaktai be įtampos: maitinimo avarija, siurblio 1 ir siurblio 2 avarija, perpylimas, sausoji eiga.
 • – siurblių darbo valandų skaitiklis;
 • – siurblių variklių darbo ir avarinių būsenų signalizacija;
 • – avarinis siurblių įjungimas.

Pageidaujant mūsų siurblinėse įrengiama darbo monitoringo ir vizualizacijos sistema – GSM modemas su paketiniu duomenų perdavimu (GPRS) arba radijo modemas. Įrenginio darbo vizualizacija naudojant SCADA programinę įrangą.