Nuotekų valymo įrenginiai kainos | produkcijos Traidenis kainos
55
post-template-default,single,single-post,postid-55,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Nuotekų valymo įrenginiai kainos

Nuotekų valymo įrenginių kainos priklauso nuo komplektacijos ir kitų faktorių. Visų pirma reikia atsižvelgti į tai, kokios yra sklypo landšafto ir geologinės aplinkybės. Jei yra galimybė išvalytas nuotekas nuleisti į esamą vandens telkinį (upelį, prūdą, balą, ir pan.), tai prie nuotekų valymo įrenginio nereikia infiltracinio šulinio ar kaupimo rezervuaro. Tokiu atveju klientas tiesiog išsirenka nuotekų valymo įrenginį, kuris sumontuojamas sklype numatytoje vietoje. Yra kelios mažų valymo įrenginių modifikacijos. Populiariausias šiuo metu yra Nva tipo nuotekų valymo įrenginys. Šio tipo įrenginiuose dumblas kaupiasi pačiame valymo įrenginyje ir šalinamas su asenizacine mašina. Tokių nuotekų valymo įrenginių mažiausia kaina 1100 Eur, bet yra papildomų sąlygų. (Dėl valymo įrenginių kainų ar konsultacijos teirautis   tel. +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt)

 

Montuojame šių įmonių valymo įrenginius :

     

 

Dėl montavimo ir pačių įrenginių kainų teirautis: +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt

 

Nuotekų valymo įrenginiai, kainos:

NV-a-1 (0,8 m3; iki 4 asmenų šeimai) – (Kreiptis +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt);
NV-a-2 (1,44 m3; iki 8 asmenų šeimai) –  (Kreiptis +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt);
NV-a-3 (2,52 m3; iki 14 asmenų šeimai) – (Kreiptis +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt);
NV-m-1 (0,8 m3; iki 4 asmenų šeimai, su dumblo sausinimo maišais) – (Kreiptis +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt);

*Kaina nurodoma be transportavimo iš gamyklos; kaina gali keistis esant didesniam nei 1,2 m įtekėjimo vamzdžio įgilinimui nuo žemės paviršiaus.

Valymo įrenginio montavimo video rasite čia

Viskas apie valymo įrenginius video

Taip pat kas įeina į valymo įrenginio komplektaciją, galite rasti čia

Valymo įrenginio sertifkatas:

traidenis_es_atitikties_deklaracija1

Kitas nuotekų valymo įrenginio variantas yra, kai perteklinis dumblas šalinamas į maišus. Šie maišai yra pačiame valymo įrenginyje. Kai yra poreikis dumblą pašalinti, uždaroma sklendė, kuri pučia orą į valymo įrenginį ir atidaroma kita oro sklendė, kad sukelto slėgio pagalba nereikalingas dumblas būtų pašalintas į maišus. Po kurio laiko dumblas nusausėja, maišai iškeliami ir iškratomi.

Nuotekų valymo įrenginių kaina ir papildoma komplektacija skirsis, jei nėra galimybės išleisti išvalytas nuotekas į vandens telkinį (griovį, lietaus kanalizaciją). Tokiu atveju siūlome išvalytas nuotekas infiltruoti į gruntą, jeigu gruntas tam tinkamas (smėlis, žvyras ir nėra gruntinio vandens). Tada prie nuotekų valymo įrenginio komplektuojamas infiltracinis šulinys (gamina taip pat UAB „Traidenis“). Jo kaina nuo 400 Eur (PVM įskaičiuotas). Jeigu gruntas infiltracijai netinkamas, galimas variantas – hermetiškas kaupimo rezervuaras, kurio kaina nuo 1200 Eur (PVM įskaičiuotas). Kaina priklauso nuo pasirinkto tūrio.

Nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina padidėja, kai išvalytos nuotekos infiltruojamos į gruntą. Tokiu atveju papildomai reikia skaldos, kurios frakcija 16-25 mm, stambaus žvyro, geotekstilės, perforuoto vamzdžio PVC, infiltracinio šulinio, ventiliacinio stogelio PVC, alkūnės ir t.t.

Dažnai pasitaiko, kad esantis gruntas netinka valymo įrenginio užkasimui. Tokiu atveju papildomai atvežamas smėlis arba sijotas žvyras. Dėl to nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina irgi padidėja.

Galutinė kaina nustatoma tik užsakovo ir vykdytojo tarpusavio sutarimu. Nuotekų valymo sistemos įrengimo darbų trukmė 1 – 3 dienos. Galutinė montavimo darbų kaina gali būti koreguojama, kai yra atliekami nenumatyti, papildomi darbai:

 • gyvatvorių, medelių ir krūmų pašalinimas;
 • įvairių daiktų perkrovimas – perkėlimas kai tai trukdoma montavimo darbams;
 • ir kitomis nenumatytomis aplinkybėmis.

Nuotekų valymo įrenginių montavimo kainos

Nuotekų valymo įrenginių montavimo kainos kiekvienu atveju skiriasi. Sunku nusakyti telefonu tikslią montavimo kainą, nemačius konkrečios vietos. Klientas paskambinęs dėl nuotekų valymo įrenginių dažniausiai užduoda du klausimus: kokia valymo įrenginio kaina ir kiek kainuotų nuotekų valymo įrenginio montavimas. Į pirmąjį klausimą galima atsakyti gana tiksliai, sužinojus tikslų gyventojų skaičių ir įtekėjimo vamzdžio gylį. Atsakymui į antrąjį reikėtų daugiau ir tikslesnių duomenų:

 1. ar yra projektas;
 2. koks gruntas;
 3. kur yra galimybė išleisti išvalytas nuotekas;
 4. kur stovės orapūtė;
 5. kiek metrų vamzdžių reikės pakloti;
 6. ar bus posūkių, kur reikėtų papildomų šulinukų;
 7. ar būtinas iškasto, nereikalingo grunto išvežimas;
 8. kur objektas yra.
 1. Jeigu nėra projekto, reikia pradėti nuo sąlygų išdavimo. Nuotekų valymo įrenginioprojektavimui sąlygas išduoda regiono aplinkos apsaugos departamentas. Taip pat visus inžinerinių tinklų projektavimo darbus reikia pradėti nuo sąlygų išėmimo. Gavus sąlygas parengiamas projektas ir išimamas leidimas tinklų įrengimui. PASTABA: kai kuriais atvejais projektas nebūtinas.
 2. Gruntas – svarbu žinoti koks yra: smėlis, priesmėlis, molis ir t.t. Nuo grunto priklausys, ar reikės papildomai atvežti  į objektą tinkamo grunto montavimui. Taip pat nuo grunto priklausys, ar galima įrengti infiltracijos lauką.
 3. Labai svarbu žinoti, ar yra galimybė išleisti išvalytas nuotekas į drenažą, griovį, pratekantį telkinį, nes jei nėra tokios galimybės, tai ženkliai padidėja nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina(prisideda infiltracijos šulinys ar uždara talpa ir t.t.)
 4. Jeigu arti valymo įrenginio nėra pastato ar patalpos, kur galėtų stovėti orapūtė, tai papildomai reikės dėžutės, elektros kabelio. Tai irgi padidina viso objekto kainą.
 5. Nuo namo iki valymo įrenginio ir nuo įrenginio iki išleidimo vietos po žeme klojami PVC savitakiniai vamzdžiai. Kaina skaičiuojama pagal metrus ir vamzdžio klojimo gylį.
 6. Būna, kad staigiame posūkyje arba ilgesnėje tiesioje atkarpoje, arba prijungiant vamzdį iš kito pastato, reikia įrengti šulinukus. Dažniausiai tam naudojami PVC gofruoti šulinio stovai su specialiais dugnais ir movomis.
 7. 7. Nereikalingo grunto išvežimas. Dažnai sumontavus valymo įrenginius lieka nereikalingo grunto. Su klientu iš anksto sutariama dėl grunto išvežimo.
 8. Jeigu objektas toliau nuo rajoninių centrų, tiesiog gali būti brangiau atsivežti reikalingas medžiagas.

Name be kanalizacijos ir nuotekų valymo įrenginių sistemos gyventi nemalonu

nuoteku_irenginiai_traidenis-300x225

Apie kanalizaciją dažnai nemąstome, norime, kad ji tiesiog veiktų ir daugiau jokių problemų su ja nekiltų. Jei arti nėra centralizuotų kanalizacijos tinklų, šiuo reikalu teks rūpintis patiems.

Pigiausias ir paprasčiausias, o neseniai buvęs ir populiariausias, būdas buvo vietinę kanalizaciją įsirengti naudojant tik betoninius šulinio žiedus. Tokie šuliniai būdavo daromi skirtingai.

Elementariausia sistema – iš vieno nuotėkų surinkimo šulinio. Jis reikalauja pastovios priežiūros, nes jam prisipildžius buitinėmis nuotėkomis, jas reikia ištraukti. Sudėtingesnis variantas yra toks, kai įrengiama pora nuotėkų surinkimo šulinių. Pirmasis šulinys būna su dugnu. Taip padaromas rezervuaras fekalijoms. Naudojamos specialios bakterijos leidžia apdoroti fekalijas, o skystis iš rezervuaro perbėga į antrą nuotėkų surinkimo šulinį, kuriame įrengta infiltracija į gruntą. Nereikia pamiršti, kad tokia kanalizacijos sistema leidžia tam tikrą laiką kaupti nuotėkas, bet ne jas perdirbti. Šiai sistemai bus reikalinga nuolatinė priežiūra ir reguliarus nuotėkų siurbimas. Be to, ir pirmuoju, ir antruoju atveju yra teršiamas gruntas.

Todėl XXI-ajame amžiuje buitinių nuotėkų biologinio valymo įrenginiai yra civilizuotas ir paprastas nuotėkų tvarkymo sprendimas tausojantis aplinką.

Individualus statinys susiduria ne vien tik su buitinėmis nuotėkomis. Lietuvoje lietus dažnas svečias, o tinkamai įrengta lietaus kanalizacija padės išvengti nemalonių vandens iš dangaus padarinių. Žinoma, lietaus kanalizacija turi ir privalumų. Rezervuare sukauptas vanduo tinka laistyti daržus, gėlynus ar veją. Taupomas gėlas vanduo. Šios kanalizacijos bijoti nereikia, nes ji faktiškai jokios priežiūros nereikalauja.

Lietaus vandens surinkimo šulinyje nėra dugno (dugnas yra gruntas). Suprantama, kad per tam tikrą laiką vanduo išgaruos per šulinio dangtį, o kita dalis neišvengiamai susigers į gruntą per dugną.

Nereikia pamiršti ir kitos svarbios lietaus kanalizacijos funkcijos. Ji ne tik kaupia, bet ir apsaugo nuo perteklinio lietaus vandens. Ši kanalizacijos sistema padeda išvengti smegduobių kiemuose bei saugo gražiai išklotas plyteles ar tvarkingai prižiūrimą veją, o namo pamatai lieka sausi.

Gera kanalizacija leis mėgautis ramiu gyvenimu nuosavame name. Ją reikia kruopščiai išsirinkti, tinkamai sumontuoti ir sėkmingai eksploatuoti. Name be kanalizacijos gyventi nemalonu.

„Traidenis“ – nuotekų valymo įrenginiai

2012-04-30-10.44.09-257x300

Traidenis – besidomintys istorija, išgirdę šį vardą pagalvos, kad kalba bus apie Lietuvos didįjį kunigaikštį. Iš dalies gal ir taip. Nes kalbama bus apie „Traidenį“ – kunigaikštį gamtos apsaugos srityje. Tai gamybinė įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1996 metais ir pirmoji Lietuvoje nusprendė, kad nuotekų valymo įrenginiai gali būti gaminami kaip specialus produktas. „Traidenis“ turi misiją – rūpestis švaria aplinka ir žmogumi. Nuo pat veiklos pradžios gamybinė įmonė „Traidenis“ siekia tapti patikimiausia įmone nuotekų valymo įrenginių srityje. Kokybė – viena iš „Traidenio“ gaminamų produktų vizitinių kortelių. O profesionalumas ir atsidavimas nuotekų valymo įrenginių gamybai šią įmonę leidžia pavadinti – Lietuvos didysis gamtosaugos kunigaikštis Traidenis.

„Traidenio“ veikla gamtos apsaugos srityje bei indėlis didžiulis. Įmonė viena iš pažangiausių ir pirmoji tarp Baltijos šalių, kuri priešgaisrinius rezervuarus, nuotekų siurblines, naftos gaudykles, buitinių ir paviršinių nuotekų valymo įrenginius, talpų korpusus pradėjo gaminti naudojant naujausias technologijas, kurios suteikia galimybę dar labiau sumažinti gamtos taršą, sumažinti gamybinių medžiagų sunaudojimą ir padidinti gamybos pajėgumus. Kas gali būti svarbiau už gamtos apsaugos klausimą, todėl „Traidenis“ deda visas pastangas į naujų technologijų kūrimo sferą, atlieka labai daug tyrimų nuotekų valymo įrenginių tobulinimo klausimais ir kas svarbiausia – tarnauja gamtai.

„Traidenis“ gali didžiuotis savo produktais, kuriais naudojasi ne tik lietuviai, bet ir kaimyninės bei tolimesnės šalys.

Individualiųjų namų buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai gaminami nuo 1996 metų. Šie NV tipo įrenginiai sėkmingai parduodami Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Tokio tipo aerobiniai įrenginiai dažniausiai siūlomi gyvenamųjų namų buitinėms nuotekoms valyti ir nuotekų įrenginiai montuojami ten, kur galimybės prisijungti prie centralizuotų kanalizacijos tinklų nėra.

Gyvenviečių buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai – naujoms gyvenvietėms ar kvartalams. Tai HNV tipo gyvenviečių ir naujai statomų kvartalų buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai, kurių paskirtis yra nuotekų iš tualetų, virtuvės ir vonios, buitinių arba joms artimų nuotekų, valymui. Nuotekų įrenginiai – sertifikuoti ir labiausiai saugantys gamtą įrenginiai Lietuvoje.

Naftos gaudyklės, smėliagaudės – paviršių užterštų naftos produktais nuotekų valymui. Šie nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai montuojami automobilių plovyklose, degalinėse, geležinkelio terminaluose, uostuose. Riebalų gaudyklės – naudojamos valgyklų, didelių prekybos centrų, restoranų nuotekų, užterštų riebalais, valymui. Smėliagaudės – padeda nusodinti daleles sunkesnes už vandenį.

Nuotekų siurblinės – paviršinių, ūkio, buities, gamybinių nuotekų bei dumblo perpumpavimui į talpyklas. Kanalizacijos tinklų ir siurblinių funkcija – greitas nuotekų perkėlimas į talpyklas, kuriose jos nukenksminamos, apdorojamos ir išvalomos. Nuotekos užsistovėjusios siurblinėse genda, keičiasi, todėl dalis gali pasklisti ir į aplinką.

Talpos įvairiems skysčiams, technologiniams procesams – surenkamos talpos, talpos geriamam vandeniui laikyti, priešgaisriniai rezervuarai, termoizoliacinės talpos, skruberiai, akumuliacinės talpos, talpos biriems produktams, talpyklos kurui, chemiškai atsparios talpos, vertikalios ir horizontalios talpos, požeminės ir antžeminės talpos, dvisluoksnės ir prisluoksnės talpos.

Nuotekų valymo įrenginiai vieni iš populiariausių šiuolaikiškų gaminių, kuriuos siūlo „Traidenis“. „Traidenis“ – sertifikuoti nuotekų įrenginiai, verti didžiausio pasitikėjimo.

Daugiau informacijos rasite apie: bakterijos kanalizacijai, orapūtės