Aeratorius | Difuzorius. Pardavimas, siuntimas į visus miestus
78
page-template-default,page,page-id-78,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Aeratorius, Difuzorius

Oro difuzoriai arba kitaip aeratoriai skirti vandens areavimui. Difuzoriai naudojami nuotekų valymo įrenginių, vandens telkinių, rezervuarų aeravimui. Difuzoriųaeratorių gamintoja yra vokiečių įmonė „JAGER“ .

aerotorius_difuzorius_jager

Aeratoriųdifuzorių kainos (diskiniai):

aerotorius_difuzorius_diskinis_kaina

Difuzorių aktyvus skersmuo nuo184 mm iki 295 mm. Lengvas montavimas ant 3-jų ir 4-ių colių IPS vamzdžio, taip pat 90-mm ir 110 mm skersmens metrinio vamzdžio iš bet kokios termoplastinės medžiagos (PVC, CPVC, PP, ABS ir kt.). Visos membranų medžiagos gali būti montuojamos su apsauga nuo paviršiaus užsiteršimo, paremta Nano technologija, užkertant kelią susidaryti kietosioms ir biologinėms medžiagoms ant membranų paviršiaus. Stiklo pluoštu armuoto polipropileno pagrindo plokštės ir žiedas yra atsparūs intensyviam cheminių medžiagų, temperatūros ir ultravioletinių spindulių poveikiui.

Aeratoriųdifuzorių kainos (vamzdiniai):

aerotorius_difuzorius_kainos

Aktyvus ilgis nuo 200 – 1200 mm.  Standartiniai ilgiai: 500 mm., 750 mm. ir 1000 mm. Montuojamas ant apvalaus ar kvadratinio vamzdžio sienelės.

Daugiau info apie valymo įrenginius: https://nuotekuvalymoirenginiaikainos.lt/nuoteku-valymo-irenginiai-kainos/