Nuotekų valymo įrenginiai kainos | produkcijos Traidenis kainos
93
page-template-default,page,page-id-93,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Nuotekų valymo įrenginiai

Nuotekų valymo įrenginiai
Didėjant nuotekų valymo įrenginių poreikiui individualiems namams, didėja ir sukauptų įvairių teršalų, dumblo kiekiai, kuriuos reikia išvežti. Dabar, kai yra sugriežtinti aplinkosaugos reikalavimai, skiriama daugiau dėmesio nuotekų surinkimui ir tvarkymui.

2012-04-30-10.44.09-257x300
Šiuolaikiniai nuotekų valymo įrenginiai atitinka visus reikalavimus, pats pagrindinis – išvalyto vandens procentas viršyja net 95-98%. Pagal dabar galiojančius Lietuvo įstatymus toks išvalytas vanduo nuleidžiamas į paviršinius, pratekančius vandens telkinius. Kitas variantas – išvalyto vandens nuleidimas į gruntą, tam dalykui gruntas turi atitikti, negali būti molingas. Iš nuotekų valymo įrenginio ištekantis išvalytas vanduo dažnai nuleidžiamas į rezervuarą, kuris yra užkastas po žeme.
Kalbant apie nuotekų valymo įrenginius, būtina pabrėžti, kad jo montavimas nėra sudėtingas, taip pat nuotekų valymo įrenginio priežiūra irgi nėra sudėtinga, draugiška vartotojui. Žmogus, kuris ruošiasi įsirengti nuotekų valymo įrenginį gali nesunkiai susimontuoti pats, pareikalaudamas daugiau informacijos iš parduodančio asmens ar įmonės.

Nuotekų valymo įrenginių klasifikavimas pagal dumblo šalinimo būdą
Įmonė „Traidenis“ siūlo tris būdus, kaip šalinti dumblą iš nuotekų valymo įrenginio:

  • kai perteklinis dumblas išsiurbiamas asenizacine mašina;
  • kai perteklinis dumblas pumpuojamas į filtracijos maišus;
  • kai perteklinis dumblas pumpuojamas į dumblo tankintuvą.

Populiariausi nuotekų valymo įrenginiai – kai dumblas išsiurbiamas asenizacine mašina bei pumpuojamas į filtracijos maišus. Paklausti pardavėjų ir montuotojų, kodėl verta rinktis „Traidenis“ nuotekų valymo įrenginius, visi vieningai atsakydavo, kad aukštas išvalymo laipsnis, dirba tyliai, neskleidžia kvapo. Taip pat paminėjo tokius faktorius, kaip mažos elektros sąnaudos, nereikalinga papildoma filtracinė įranga, bei nesudėtingas montavimas.