Orapūtės ir oro kompresoriai. Tinka valymo įrenginiams, tvenkiniams
236
page-template-default,page,page-id-236,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

Orapūtės

Orapūtės dar kitaip oro kompresoriai skirtį nuotekų valymo įrenginiams, masažinėms ir pan. vonioms aeruoti, tvenkinių aeravimui, akvariumams. Orapūtės “SECOH” pritaikomos:

 • įvairių gamintojų aeracinių buitinių nuotekų valymo įrenginių aeravimui;
 • masažinių vonių aeravimui;
 • akvariumų aeravimui;
 • tvenkinių ir kitų vandens telkinių aeravimui;
 • maisto pramonėje;
 • kuro elementų vėdinimui;
 • medicinos ir sveikatos srityje.

Garantija skiriama šioms orapūtės dalims:

 • membranom, judančioms dalims – 1 metai;
 • visom kitoms dalims – 2 metai.

Orapūtės EL-S serijos
Šios orapūtės tinka valymo įrenginiams. Orapūtė EL-S-60 dažnai nauodojama NV-1 įrenginuose, kuri aptarnauja 4-5 asmenys arba 0,8 m3/par. EL-S-80-15 tinka NV2 “Traidenis” valymo įrenginiui. Dažnai EL serijos tipo orapūtės naudojamos tvenkinių aeravimui. Taip pat tinka ir SLL tipo orapūtės.

secoh_els_orapute

Orapūčių EL-S serijos kainos Teirautis +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt

Orapūtė Secoh EL-S-60 – kaina.: 143,36 Eur. (PVM įsk.)

Orapūtė Secoh EL-S-80-15 – kaina.: 190,85 Eur. (PVM įsk.)

Orapūtė EL-S-100 – kaina.: 245,00 Eur. (PVM įsk.)

Orapūtė EL-S-120 – kaina.: 327,56 Eur. (PVM įsk.)

Orapūčių EL-S specifikacija:

secoh_specifikacija

Orapūtės SLL serijos
SLL serijose yra integruota apsauga nuo perkrovos t.y. tiekiama su termoapsauga. Kai apvijų temperatūra pasiekia pavojingą ribą apie 130 ° C. suveikia termoapsauga. Suveikus sistemai, ritė atvėsta žemiau kaip 120 ° C, orapūtė vėl pradeda automatiškai veikti.

Orapūtės SLL ir EL serijos korpusai yra nelaidūs vandeniui ir atsparūs įvairiems oro pokyčiams. Tačiau orapūtės neturėtų būti veikiamos tiesioginių saulės spindulių, lietaus ar sniego.

secoh_sll_orapute-300x225

Orapūčių SLL serijos kainos: ( siunčiame ir į kitus miestus)

Teirautis tel.: +370 672 66228

Secoh SLL-20 – kaina.: 106,29 Eur. (PVM įsk.)

Secoh SLL-30 – kaina.: 107,44 Eur. (PVM įsk.)

Secoh SLL-40 – kaina.: 111,50 Eur. (PVM įsk.)

Secoh SLL-50 – kaina.: 122,21 Eur. (PVM įsk.)

Orapūčių SLL specifikacija:

sl_specifikacija

Orapūtės privalumai

 • Orapūtės technologija paremta elektromagnetinių virpesių veikimo principu. Šis veikimo principas yra gerai žinomas dėl savo efektyvumo. Elektros energija nėra naudojama trinties jėgai slankiosiose dalyse ar guoliuose nugalėti, bet tiesiogiai naudojama oro slėgio sudarymui judančių membranų pagalba. Tepalas nėra naudojamas ir negali būti rastas nei linijinėje pavaroje (įrenginio elektrinėje dalyje) nei orapūtės kameroje. Tai reiškia absoliutų betepalinį veikimo principą.
 • Apsauginis jungiklis orapūtėje
 • Orapūčių EL serijoje pateikiama su apsauginiu jungikliu, kuris suveikia tuo atveju kai suplyšta membrana. Jį sudaro mikro jungiklis, kuris išjungia orapūtę.
 • Apie orapūtės gedimą įspėjanti lemputė
 • EL-S serija yra komplektuojama su apie gedimą įspėjančia lempute. Šis indikatorius rodys betkokį membranos gedimą užsidegant įspėjamajai lemputei, kuri yra ant orapūtės gaubto išorės.
 • Orapūtės ilgaamžikumas
 • Variklio ir orapūtės dalys yra sujungtos į vientisą konstrukciją. Lengva ir kompaktiška konstrukcija bei paprastas mechanizmas garantuoja ilgą ir patikimą orapūtės eksploataciją.
 • Didelis orapūtės efektyvumas
 • Elektromagnetinių virpesių, kurie praktiškai neturi jokių mechaninių trinčių, principas sumažina energijos suvartojimą ir užtikrina didelį orapūtės efektyvumą.
 • Žemas triukšmingumo lygis orapūtėje
 • Korpuso garso izoliacija ir duslintuvas integruotas rezervuare darbo metu užtikrina sumažintą triukšmo lygį .
 • Žemas vibracijos lygis orapūtėje
 • Variklio ir orapūtės dalys yra atskirtos vibraciją slopinančiais guminiais amortizatoriais (izoliacija), todėl susidaro itin žemas vibracijos lygis.
 • Orapūtė visiškai nenaudoja alyvos
 • Betepalinis veikimo principas garantuoja sausą ir be priemaišų oro srautą.
 • Oro srautas be pulsacijos
 • Specialiai suformuotos orapūtės kameros ir integruotas duslintuvas garantuoja oro pratekėjimą be pulsacijų.

Orapūtės — nuotėkų valymo sistemos svarbi dalis

Asmuo nusprendęs įsirengti nuotėkų valymo įrenginius turės susidurti su elementariu prietaisu gan įdomiu pavadinimu – orapūtė. Skamba įdomiai, bet tai tik oro kompresorius skirtas nuotėkų valymo įrenginiams, masažinėms vonioms aeruoti. Jie naudojami ir tvenkinių ar akvariumų aeravimui.

japoniska_secoh_orapute-300x225

Biologinio tipo valymo įrenginiai be orapūtės neveiks. Šiuose įrenginiuose yra svarbus deguonis, kuriuo pasirūpina oro kompresorius. Orapūtę reikia išsirinkti gerą, tinkamai ją sumontuoti ir teisingai eksploatuoti. Taip bus užtikrintas nepertraukiamas sistemos darbas.

Orapūtės yra gaminamos su aukšto našumo varikliu, kuris veikia elektromagnetinių virpesių principu. Šis principas yra gerai žinomas dėl savo patikimumo ir efektyvumo. Kadangi, variklio darbas nesusiduria su trinties jėga slankiuose dalyse ar guoliuose, ji tiesiogiai naudojama oro slėgio sudarymui judančių membranų pagalba. Darbas be mechaninių trinčių leidžia ne tik efektyviai panaudoti gautą energiją darbui atlikti, bet ir ją taupyti.

Šis įrenginys yra suprojektuotas taip, kad veiktų be priekaištų ne vienus metus. Be tepalinis veikimo principas nereikalauja dažnos ar didelės priežiūros. Visi mėgstama, kai sistemos veikia gerai ir be problemų. Žinoma, kad gamintojai vietoje irgi nesnaudė ir orapūčių korpusą projektavo taip, kad būtų skleidžiamas kiek įmanoma mažesnis triukšmas ir vibracija.

Kur geriausia montuoti orapūtę patars specialistai. Ji gali būti montuojama namo viduje ar lauke. Nusprendus ją montuoti lauke, dera pasirūpinti specialia hermetiška dėžute, kuri apsaugos įrenginį nuo nepageidaujamų aplinkos poveikių.

orapute_secoh_el-s-60-785x588

Gamintojai visada nori, kad klientas tinkamai eksploatuotų orapūtes, jas reguliariai stebėtų, o pastebėtus gedimus greitai pašalintų. Ne visi esame punktualūs ar be galo pareigingi. Žinoma, pamiršti, kad name yra sumontuota buitinių nuotėkų sistema nereikėtų, nes avarijos šalinimas malonumo nesuteikia. Asmenys, kurie nori rečiau prižiūrėti sistemos darbą, turėtų nepagailėti investuoti daugiau į ją. Kaina yra kokybės garantas.

Orapūtė reikia pasirinkti tokią, kuri turės užtektinai galios, kad rezervuarą aprūpintų oru. Nereikia bijoti galingesnių agregatų. Tinkama sukomplektuota sistema leis efektyviai susitvarkyti su buitinėmis nuotėkomis. Konsultacija pas specialistus yra būtina, nes jie sugebės paaiškinti, kurie prietaisai kiekvienu atveju yra geriausias pasirinkimas. Žinoma, pasitikėti įmonėmis, kurios neturi visų reikiamą sertifikatų, nėra teisingas sprendimas. Su kanalizacijos sistema juokai menki, į ją reikia investuoti.