UAB "Vanduovis" Tel. 8-614-66683 info@vanduovis.lt
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE. OFICIALUS TRAIDENIO ATSTOVAS
Nuotekų valymo įrenginiai kainos

Nuotekų valymo įrenginiai kainos

Nuotekų valymo įrenginiai, kainos ir jų komplektacijos gali priklausyti nuo daugelių faktorių. Visų pirma, reikia atsižvelgti į tai kokios yra galimybės sklype, montuoti valymo įrenginį. Jai pas klientą yra galimybė išvalytąvandenį nuleisti į esamą vandens telkinį (upelį, prūdą, balą, ir pan.), tai nuotekų valymo įrenginiui nereikia infiltracinio šulinio, ar rezervuaro. Tada klientas gali rinktis iš kelių nuotekų valymo įrenginių variantų. Populiariausias variantas šiuo metu yra NVa nuotekų valymo įrenginys. Susikaupęs dumblas pačiame valymo įrenginyje pašalinamas su asenizacine mašina. Tokių nuotekų valymo įrenginių mažiausia kaina 1000 Eur., bet yra papildomų sąlygų. (Dėl valymo įrenginių kainų ar konsultacijos teirautis   Tel. 8-614-66683 info@vanduovis.lt)

Nuotekų valymo įrenginiai, kainos (su PVM.):

NV-a-1 ( 0,8m3; 4-5 asmenų šeimai ) -  (Žiūrėti (Kreiptis Tel. 8-614-66683 info@vanduovis.lt)
NV-a-2 ( 1,4m3; 8 asmenų šeimai ) –       teirautis telefonu
NV-a-3 ( 2,52m3; 14 asmenų ) –                teirautis telefonu
NV-m-1 ( 0,8m3; 4-5 asmenų šeimai ) –   teirautis telefonu (su sausinimo maišais) (Žiūrėti)

Valymo įrenginio montavimo video rasite čia

Viskas apie valymo įrenginius video

Taip pat kas įeina į valymo įrenginio komplektaciją, galite rasti čia

Valymo įrenginio sertifkatas:

traidenis_es_atitikties_deklaracija1

Kitas nuotekų valymo įrenginio variantas yra, kai dumblas šalinamas į maišus.  Šie maišai yra pačiame valymo įrenginyje. Kai yra poreikis dumblą pašalinti, uždaroma viena sklendė, kuri pučia orą į valymo įrenginį ir atidaroma kita sklendė, kuri pumpuoja. Taip nereikalingas dumblas pašalinamas į maišus. Tokio nuotekų valymo įrenginio kaina yra apie 1300 Eur. Nuotekų valymo įrenginiai, kainos ir komplektacijos skirsis, kai pas klientą nėra galimybės nukleisti išvalyto vandens į vandens telkinį. Tokiam klientui siūlome išvalytą vandenį nuleisti į gruntą. Tam reikalui prienuotekų valymo įrenginio komplektuojamas infiltracinis šulinys. Jo kaina prasideda nuo 400 Eur.(PVM įskaičiuotas). Kitas variantas – rezervuaras, kurio kaina prasideda nuo 1200 Eur.(PVM įskaičiuotas).

Nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina padidėja, kai išvalytas vanduo nuleidžiamas į gruntą. Tokiam variantui reikia papildomai skaldos, kurios frakcija 16-25 mm., stambaus žvyro, geotekstilės, plėvelės PE, perforuoto vamzdžio  PVC,  infiltracinio šulinio (dažnai būna kūgio formos), ventiliacinio stogelio PVC, alkūnės ir t.t.

Dažnai pasitaiko, kad pas klientą netinkamas gruntas, valymo įrenginio montavimui. Tokiu atveju reikalingas papildomai smėlis, kuris yra atvežamas iš anksto, sutarus su klientu. Tokiais atvejais, nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina padidėja.

PASTABA: galutinė nuotekų valymo įrenginio kaina gali būti koreguojama.

Galutinė kaina koreguojama tik užsakovo ir vykdytojo tarpusavio sutarimu. Nuotekų valymo sistemos įrengimo darbų trukmė: 1 – 3 dienos. Galutinė nuotekų valymo įrenginio bei montavimo kaina gali būti koreguojama, kai yra nenumatyti, papildomi darbai:

 • atstatymas ar išardymas jau suformuoto gerbūvio;
 • gyvatvorių, medelių ir krūmų pašalinimas;
 • įvairių daiktų perkrovimas – perkėlimas kai tai trukdoma montavimo darbams;
 • ir kitomis nenumatytomis aplinkybėmis.

Nuotekų valymo įrenginių montavimo kainos

Nuotekų valymo įrenginių montavimo kainos kiekvienu atveju būna skirtingos. Sunku nusakyti telefonu tikslią montavimo kainą, nemačius konkrečios vietos. Klientas paskambinęs įmonei dažniausiai užduoda du klausimus: kokia valymo įrenginio kaina ir kiek kainuotų nuotekų valymo įrenginio montavimas. Dėl pirmo klausimo galima atsakyti iškart tiksliai pasakius tikslų žmonių skaičių, dėl antro – jau reiktų tikslesnių duomenų:

 1. ar yra projektas;
 2. koks gruntas;
 3. ar yra galimybė, kur išleisti išvalytą vandenį;
 4. koks sklypo plotas;
 5. ar būtinas iškasto, nereikalingo grunto išvežimas;
 6. kur objektas randasi.
1. Kalbant apie projektą, jai jo nėra, reikia pradėti nuo sąlygų išdavimo. Nuotekų valymo įrenginio projektavimui sąlygas išduoda regiono aplinkos apsaugos departamentas. Taip pat visus inžinerinių tinklų projektavimo darbus reikia pradėti nuo sąlygų išėmimo. Gavus sąlygas parengiamas projektas ir išimamas leidimas tinklų įrengimui.
2. Gruntas – svarbu žinoti koks yra, smėlis, priesmėlis, molis, ir t.t. Nuo grunto priklausys ar reiks papildomai atvežti  į objektą tinkamo grunto montavimui. Taip pat nuo grunto priklausys ar galima įrengti infiltracijos lauką.
3. Labai svarbu žinoti ar yra galimybė išleisti išvalytą vandenį, į drenažą, griovį, pratekantį telkinį, nes jai nėra galimybės tai ženkliai padidėja nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina ( prisideda infiltracijos šulinys ar uždara talpa ir t.t. )
4. Sklypo plotas reikalingas dėl sanitarinių apsaugos zonų, pagal reglamentus valymo įrenginiams yra 10 m. Išimtinais atvejais tokią apsaugos zoną galima sumažinti. Taip pat atstumas tarp sandaraus nuotekų kaupimo rezervuaro ir artezinio gręžinio turi būti ne mažesnis nei 10 metrų, o tarp nuotekų valymo įrenginio ir artezinio gręžinio – 15 m.
5. Nereikalingo grunto išvežimas. Dažnai, klientui sumontavus valymo įrenginius, lieka nereikalingo grunto. Su klientu iš anksto sutariama dėl grunto išvežimo.

Name be kanalizacijos ir nuotekų valymo įrenginių sistemos gyventi — nemalonu

Apie kanalizaciją dažnai nemąstome, norime, kad ji tiesiog veiktų, būtų ir daugiau jokių problemų su ja nekiltų. Jei nėra arti centralizuotų kanalizacijos tinklų, šiuo malonumu teks pasirūpinti patiems.

Kanalizacija dažniausiai susidaro iš betono šulinių ar buitinių nuotėkų biologinių valymo įrenginių. Asmuo turi teisę apsispręsti kokios kanalizacijos jam užteks. Pigiausias ir paprasčiausias, neseniai buvęs ir populiariausias, būdas buvo vietinę kanalizaciją įsirengti naudojant tik betoninius šulinio žiedus. Toks šulinys gali būti sudarytas iš kelių variantų.

nuoteku_irenginiai_traidenis-300x225

Elementariausiam sistemai užtenka vieno nuotėkų surinkimo šulinio. Jis reikalauja pastovios priežiūros, nes jam prisipildžius buitinėmis nuotėkomis, jas reikia ištraukti. Sudėtingesnis, bet efektyvesnis variantas yra toks, kai asmuo įsirengia pora nuotėkų surinkimo šulinių. Pirmasis šulinys privalo būti gilesnis už antrą, jo apatinis žiedas turi būti su dugnu. Taip padaromas rezervuaras fekalijoms. Abu šuliniai aukščiausiame taške yra sujungiami tarpusavyje. Naudojamos specialios bakterijos leidžia apdoroti fekalijas, kurios, kai kyla skystis rezervuare perbėga į antrą nuotėkų surinkimo šulinį, kuriame įrengtas infiltracinis gruntas.

Nereikia pamiršti, kad tokia kanalizacijos sistema leidžia tam tikrą laiką kaupti nuotėkas, bet ne jas perdirbti. Šiai sistemai bus reikalinga nuolatinė priežiūra ir reguliarus nuotėkų siurbimas. Žmonės, kurie tingi akylai stebėti kanalizacijos būklę ar tiesiog yra užmaršūs tikrai apsidžiaugs buitinių nuotėkų biologiniu valymo įrenginiu.

Individualus statinys susiduria ne vien tik su buitinėmis nuotėkomis. Lietuvoje lietus dažnas svečias, o tinkamai įrengta lietaus kanalizacija padės išvengti nemalonių vandens iš dangaus padarinių. Žinoma, lietaus kanalizacija turi ir privalumų. Rezervuare sukauptas vanduo tinka laistyti daržus, gėlynus ar veją. Taupomas gėlas vanduo. Šios kanalizacijos bijoti nereikia, nes ji faktiškai jokios priežiūros nereikalauja.

Lietaus kanalizacijoje nėra dugno (dugnas yra gruntas). Suprantama, kad per tam tikrą laiką vanduo išgaruos per atvirą kanalizacijos dangtį, o kita dalis neišvengiamai susigers į kanalizacijos dugną.

Nereikia pamiršti ir kitos svarbios lietaus kanalizacijos funkcijos. Ji ne tik kaupia, bet ir apsaugo nuo perteklinio lietaus vandens. Ši kanalizacijos sistema padeda išvengti smegduobių kiemuose bei saugo gražiai išklotas plyteles ar tvarkingai prižiūrimą veją, o namo pamatai lieka sausi.

Gera kanalizacija leis mėgautis ramiu gyvenimu nuosavame name. Ją reikia kruopščiai išsirinkti, tinkamai sumontuoti ir sėkmingai eksploatuoti. Name be kanalizacijos gyventi nemalonu.

Traidenis – nuotekų valymo įrenginiai

Traidenis – besidomintys istorija, išgirdę šį vardą pagalvos, kad kalbama bus apie Lietuvos didįjį kunigaikštį. Iš dalies, gal ir taip. Nes kalbama bus apie Traidenį – kunigaikštį, gamtos apsaugos srityje. Tai gamybinė įmonė, kuri savo veiklą pradėjo 1996 metais ir pirmoji Lietuvoje nusprendė, kad nuotekų valymo įrenginiai gali būti gaminami kitaip. Traidenis turi misiją, kuri yra gaminant ir montuojant nuotekų valymo įrenginius užtikrinti, kad Nemunas būtų pats švariausias Lietuvoje – rūpestis švaria aplinka ir žmogumi. Nuo pat veiklos pradžios gamybinė įmonė Traidenis siekia tapti įmone nuotekų valymo įrenginių srityje, kuria pasitikima labiausiai. Kokybė – viena iš Traidenis gaminamų produktų vizitinė kokybė. O profesionalumas ir atsidavimas nuotekų valymo įrenginių gamybai, šią įmonę leidžia pavadinti – Lietuvos didysis gamtosaugos kunigaikštis – Traidenis.

Traidenio veikla gamtos apsaugos srityje bei indėlis didžiulis. Įmonė viena iš pažangiausių ir pirmoji tarp Baltijos šalių, kuri priešgaisrinius rezervuarus, nuotekų siurblinės, naftos gaudyklėms, buitinių ir paviršinių nuotekų valymo įrenginiams, talpų korpusus pradėjo gaminti naudojant naujausias technologijas, kurios suteikia galimybę dar labiau sumažinti gamtos taršą, sumažinti gamybinių medžiagų sunaudojimą ir padidinti gamybos pajėgumus. Kas gali būti svarbiau už gamtos apsaugos klausimą, todėl Traidenis deda visas pastangas į naujų technologijų kūrimo sferą, atlieka labai daug tyrimų nuotekų valymo įrenginių tobulinimo klausimais ir kas svarbiausia – tarnauja gamtai.

2012-04-30-10.44.09-257x300

Traidenis gali didžiuotis savo produktais, kuriais naudojasi ne tik lietuviai, bet ir kaimyninės bei tolimesnės šalys.

Individualiųjų namų buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai – gaminami nuo 1996 metų. Tai NV tipo buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai, kurie gaminami ir sėkmingai parduodami Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Makedonijoje ir kitose šalyse. Tokio tipo aerobiniai įrenginiai dažniausiai siūlomi gyvenamųjų namų buitinėms nuotekoms valyti ir nuotekų įrenginiai montuojami ten, kur galimybės prisijungti prie centralizuotų kanalizacijos tinklų nėra.

Gyvenviečių buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai – naujoms gyvenvietėms ar kvartalams. Tai HNV tipo gyvenviečių ir naujai statomų kvartalų buitinių nuotekų biologinio valymo įrenginiai, kurių paskirtis yra nuotekų iš tualetų, virtuvės ir vonios, buitinių arba joms artimų nuotekų, valymui. Nuotekų įrenginiai – sertifikuoti ir labiausiai saugantys gamtą įrenginiai Lietuvoje.

Naftos gaudyklės, smėliagaudės ir riebalų gaudyklės – paviršių užterštais naftos produktais nuotekų valymui. Šie nuotekų valymo įrenginiai dažniausiai montuojami automobilių plovyklose, degalinėse, geležinkelio terminaluose, uostuose, nutekėjusių naftos produktų surinkimui. Riebalų gaudykles – naudojamos valgyklų, didelių prekybos centrų, restoranų nuotekų, užterštų riebalais, valymui. Smėliagaudės – padės nusodinti daleles sunkesnes už vandenį.

Nuotekų siurblinės – paviršinių, ūkio, buities, gamybinių nuotekų bei dumblo perpumpavimui į talpyklas. Kanalizacijos tinklų ir siurblinių funkcija – greitas nuotekų perkėlimas į talpyklas, kuriose jos nukenksminamos, apdorojamos ir išvalomos. Nuotekos užsistovėjusios siurblinėse genda, keičiasi, todėl dalis gali pasklisti ir į aplinką.

Talpos įvairiems skysčiams, technologiniams procesams – surenkamos talpos, talpos geriamam vandeniui laikyti, priešgaisriniai rezervuarai, termoizoliacinės talpos, skruberiai, akumuliacinės talpos, talpos biriems produktams, talpyklos kurui, chemiškai atsparios talpos, vertikalios ir horizontalios talpos, požeminės ir antžeminės talpos, dvisluoksnės ir prisluoksnės talpos.

Nuotekų valymo įrenginiai vieni iš populiariausių šiuolaikiškų gaminių, kuriuos siūlo Traidenis. Traidenis – sertifikuoti nuotekų įrenginiai, verti didžiausio pasitikėjimo.

Daugiau informacijos rasite apie: bakterijos kanalizacijai, orapūtės

 • 2013-08-17
 • 0 Komentarai
Komentarai