Nuotekų valymo įrenginių montavimo kainos. Kas įeina į kainą.
30
post-template-default,single,single-post,postid-30,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Valymo įrenginių montavimo kainos

Nuotekų valymo įrenginių montavimo kainos kiekvienu atveju būna skirtingos. Sunku nusakyti telefonu tiksliąmontavimo kainą, nemačius konkrečios vietos.Klientas paskambinęs įmonei dažniausiai užduoda du klausimus: kokia valymo įrenginio kaina ir kiek kainuotų nuotekų valymo įrenginio montavimas. Dėl pirmo klausimo galima atsakyti iškart tiksliai pasakius tikslų žmonių skaičių, dėl antro – jau reiktų tikslesnių duomenų (Teirautis +370 672 66228 info@vandens-ekspertai.lt):

  1. ar yra projektas;
  2. koks gruntas;
  3. ar yra galimybė, kur išleisti išvalytą vandenį;
  4. koks sklypo plotas;
  5. ar būtinas iškasto, nereikalingo grunto išvežimas;
  6. kur objektas randasi.
1. Kalbant apie projektą, jai jo nėra, reikia pradėti nuo sąlygų išdavimo. Nuotekų valymo įrenginio projektavimui sąlygas išduoda regiono aplinkos apsaugos departamentas. Taip pat visus inžinerinių tinklų projektavimo darbus reikia pradėti nuo sąlygų išėmimo. Gavus sąlygas parengiamas projektas ir išimamas leidimas tinklų įrengimui.
2. Gruntas – svarbu žinoti koks yra, smėlis, priesmėlis, molis, ir t.t. Nuo grunto priklausys ar reiks papildomai atvežti  į objektą tinkamo grunto montavimui. Taip pat nuo grunto priklausys ar galima įrengti infiltracijos lauką.
3. Labai svarbu žinoti ar yra galimybė išleisti išvalytą vandenį, į drenažą, griovį, pratekantį telkinį, nes jai nėra galimybės tai ženkliai padidėja nuotekų valymo įrenginio montavimo kaina ( prisideda infiltracijos šulinys ar uždara talpa ir t.t. )
4. Sklypo plotas reikalingas dėl sanitarinių apsaugos zonų, pagal reglamentus valymo įrenginiams yra 10 m. Išimtinais atvejais tokią apsaugos zoną galima sumažinti. Taip pat atstumas tarp sandaraus nuotekų kaupimo rezervuaro ir artezinio gręžinio turi būti ne mažesnis nei 10 metrų, o tarp nuotekų valymo įrenginio ir artezinio gręžinio – 15 m.
5. Nereikalingo grunto išvežimas. Dažnai, klientui sumontavus valymo įrenginius, lieka nereikalingo grunto. Su klientu iš anksto sutariama dėl grunto išvežimo.