Nuotekų valymo įrenginiai „August ir Ko“. Pardavimas, montavimas.
274
post-template-default,single,single-post,postid-274,single-format-standard,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

August ir Ko nuotekų valymo įrenginiai

August ir Ko nuotekų valymo įrenginiai

„August ir Ko“ — patikimų nuotėkų valymo įrenginių gamintojas

„August ir Ko“ yra uždaroji akcinė bendrovė, kuri nuo 1998 metų gamina, montuoja ir prižiūri biologinius nuotėkų valymo įrenginius. Su nuotėkų problema susiduria daugelis statinių savininkų. Kartais jas tvarkyti ir prižiūrėti nėra lengvas darbas. „August ir Ko“ platinama produkcija padės nepriekaištingai išvalyti nuotėkas, jos nepateks į aplinką, tad bus saugoma aplinka nuo taršos problemos.

nuoteku_valymo_irenginiai_augustirko

Biologiniai nuotėkų valymo įrenginiai leidžia greitai ir efektyviai išvalyti pastato nuotėkas, kurios yra užterštos organiniais ar cheminiai teršalais. Šiuolaikinis žmogaus gyvenimas visada yra lydimas taršos. Apie ją kartais net nesusimąstome. „August ir Ko“ valymo įrenginiai leis pamiršti šią opią problemą, nes jie veikia automatiškai. Atrodys, kad tų nuotėkų niekada ir nebuvo.

Šios įmonės teikiama produkcijos gama gan solidi. Kiekvienas klientas gebės rasti ir išsirinkti sau tinkamiausią sprendimą. Maži valymo įrenginiai iki 50 GE tinka gyvenamųjų namų, daugiabučių, restoranų, kavinių, viešbučių, sporto kompleksų, mokyklų ar darželių nuotėkoms tvarkyti. Jie per dieną gali išvalyti nuo 0,5 iki 7,5 kubinių metrų kanalizacijos nuotėkų. Skaičius nemažas.

Nors ir mažas valymo įrenginys, bet jis turi daug privalumų. Svarbiausia, kad jis veikia tyliai ir neskleidžia jokio blogo kvapo. Be to, šis įrenginys taupo elektros energiją, o pats neužima daug vietos. Aplinkos vaizdas tikrai nebus darkomas, o pačiame įrenginyje nėra mechaninių, greitai gendančių detalių ir jokių filtrų. AT6-50 pasižymi dideliu valymo efektyvumu.

AT75-1200 įrenginiai gali susidoroti su dar didesniu nuotėkų kiekiu. AT300-AT5000 komunaliniai nuotėkų valymo įrenginiai gali aptarnauti miestus ar miestelius. Ši kompanija neapsiriboja tik individualių namų savininkais. Tinkamai išvystyta valymo sistemą galima adaptuoti skirtingiems klientų poreikiams.

Pati valymo sistema yra labai lanksti, nes visos valymo fazės gali būti lengvai ir greitai keičiamos bei reguliuojamos. Svarbu, kad įrenginiai atitinka aukščiausius ekologinius standartus ir nedaro jokios žalos gamtai. Oro sąlygos ar temperatūros svyravimai netrikdo sistemos darbo. Didelis šaltis tikrai nesutrukdys įrenginiams efektyviai valyti nuotėkas bei iš jų šalinti azotą ir fosforą.

Atrodo, kad geresnės kokybės produktų dabartinėje rinkoje rasti neįmanoma. Jei reikia patikimų nuotėkų valymo įrenginiu „August ir Ko“ yra tinkamas pasirinkimas.

atitikties_Deklaracija